Menu główne:

Biuro Rachunkowe Anna Krupicka


Idź do treści

W labiryncie biznesowym dobrze mieć zaufane biuro rachunkowe.


BIURO RACHUNKOWE Anna Krupicka to:

Oferta

Wykonujemy wszystkie usługi księgowe, których Państwo potrzebujecie, pomoc w zakładaniu firm, rozliczanie wszelkich form działalności, podatki, kadry i ZUS. Szczegółowy zakres usług.
Doświadczenie
Praktyka jaką posiadamy to gwarancja jakości.
Zrozumienie
Przychodzicie Państwo do nas, ponieważ chcecie skupić się na prowadzeniu własnego biznesu. Wiemy o tym i dlatego nasi Klienci czasem nawet latami nie odwiedzają Urzędów Skarbowych ani ZUS. Nie muszą.
Jasne zasady
Państwo dostarczacie dokumenty księgowe, my informujemy o podatkach do zapłacenia, odpowiadamy na pytania i czasem coś doradzimy. Prościej nie potrafimy.
Elastyczność
Nie ograniczamy się do jednej czy kilku branż klienckich, lecz obsługujemy różne firmy – budowlane, handlowe, usługowe, transportowe, praktyki lekarskie… i wiele innych. Dlatego ciężko nas czym zaskoczyć.
Bezpieczeństwo
Działalność biura objęta jest ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej.
Dobre baterie w komórkach
Nasze telefony komórkowe na ogół nie rozładowują się po godz. 16:00 ani w weekendy, gdy potrzebujecie Państwo pilnie uzupełnić dokumenty kredytowe lub umówić się na wypożyczenie faktury z gwarancją na zepsuty sprzęt. To się naprawdę przydaje, choć prosimy z tego nie korzystać.

Warto mieć zaufane biuro rachunkowe!


Powrót do treści | Wróć do menu głównego